Lepidlo Montack

Lepidlo Montack

bíle 125 ml

139 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ceys

MONTACK EXPRESS je rychlé MONTÁŽNÍ LEPIDLO určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Poskytuje OKAMŽITÉ POČÁTEČNÍ PŘILNUTÍ a konečnou vysokou odolnost spojů. Má výborné vyplňovací schopnosti umožňující použití i na nerovné povrchy. Je odolný proti vlhkosti.

Lepí rychle, pevně a trvale.

UPEVŇUJE stavební materiály jako dřevěné panely nebo desky apod. určené pro obklady stěn; profily, podstavce, obrubníky, příčky, lišty, překlady, dlaždičky, elektrické krabice a skříně, věšáky, atd. na dřevo, sádru, cement, beton, cihlu, kov, plast, aj.

Interiér – Exteriér

NÁVOD NA POUŽITÍ

1. OČISTIT a OSUŠIT lepené plochy. 2. ODSTŘIHNOUT konec uzávěru kartuše a našroubovat aplikační špičku seříznutou na potřebný profil. Vložit kartuši do pistol. 3. APLIKOVAT v dostatečném mmnožství v bodech nebo v provázcích na jednu lepenou plochu. 4. SPOJIT plochy lehkým pohybem pro rovnoměrné nanesení lepidla a spojit silným tlakem na několik sekund.

RADY CEYS: Pro lepení těžkých materiálů zabezpečte plochy pomocí pásky nebo svorkami až do úplného zaschnutí lepidla. Maximální doba pro realizaci spoje je 5 minut.

MATERIÁLY

dřevo, kov, plasty, kámen, cihla, beton, sádra, obklady

Nevhodné pro mramor, polystyren, zrcadla, PE, PP, PPFE

Před lepením na plast, kov a vitráže doporučujeme udělat zkoušku předem.

Nový komentář

* (Povinné)

Doprava zdarma nad 2 000 ,-

   

Výdejní a podací místo

Přihlášení

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.